Kdo je výrobce LFP baterií LISHEN

7.4.2017

-něco málo o výrobci LISHEN

Výrobce baterií LiFePO4/LFP společnost LISHEN ( www ). Byla založena v roce 1997 s kapitálem 203 mil USD.
V současné době LISHEN ročně produkuje baterie o kapacitě v těžko představitelném objemu 3000MWh.
(Tesla za 2016 vyrobila 2,5MWh baterií; Tesla Gigafactory má v roce 2018 vyrábět 1000MWh a v roce 2020 dokonce 35000MWh-což je spíš zbožné přání od Elon Musk).
Produkce Evropských výrobců je na úrovni 5MWh(nejsou započteny montážní linky, které z dovezených článků skládají vlastní bateriové bloky/racky).
V Česku a na Slovensku výrobce bateriových článků není.
Při realizaci bateriového úložiště berte v potaz historii dodavatele - společnost s 6ti letou historií zcela jistě nebude tím správným dodavatelem baterií, protože nedisponuje odpovídajícími zkušenostmi.  

Záruky poskytované klientům od společnosti LISHEN jsou 10 let - baterie po 10ti letém používání bude mít minimálně 80% kapacity.
Záruky vychází z aktuálních Německých nařízení, které platí pro podporovaná bateriová úložiště.

Tesla ve svých materiálech a studiích uvádí společnost LISHEN vždy mezi konkurencí na prvním místě.....

LISHEN od největšího výrobce na světě LG CHEM dělí jednotky MWh. Dalo by se říct, že se LISHEN a LG CHEM účetně/statisticky přetahují o prvenství.
LISHEN má více než 1600 patentů jejichž licence byly prodány jiným výrobcům LFP baterií.
Vliv společnosti LISHEN na pokrok v oblasti sebezásobení a uskladňování elektrické energie na globálním trhu je tedy velmi významný.
LISHEN dodavatelsky spolupracuje se společnostmi APPLE, SAMSUNG, DELL, HP, HUAWEI, LENOVO, HUYNDAI, POTEVIO, BRILLIANCE, ZHONGTONG JAC, KING LONG atd.

LISHEN pracuje na trvale udržitelném rozvoji. Vizí společnosti LISHEN je být jeden ze tří hlavních výrobců LFP a Li-ION baterií na světě v roce 2020.

PROSOLAR s.r.o. v bateriích LISHEN přináší klientům prvotřídní nejvyšší kvalitu za globální tj.nikoliv evropsky přemrštěné ceny.